Om Gosh! Respond

Gosh! Respond er et kreativt team i Rogaland som leverer firmagaver og profilprodukter med logo. På respond.no finner du alt du trenger! Finner du ikke produktet du leter etter? Fortvil ikke, ta kontakt med oss så ordner vi resten.

En av våre styrker er å lage nettbutikkløsninger for større bedrifter som har avdelinger på ulike lokasjoner. Vi kjøper produkter i større volum og distribuerer i små volum til avdelinger og underselskaper. I tillegg lagerfører vi produktene for våre kontraktskunder og kan lage alt av produkter med logo. Det er kun fantasien som setter grenser!

 

Ansatte

Gosh! Respond er et kreativt team i Rogaland som leverer firmagaver og profilprodukter med logo. På respond.no finner du alt du trenger! Finner du ikke produktet du leter etter? Fortvil ikke, ta kontakt med oss så ordner vi resten.

Lise Rossnes

Daglig Leder

Mobil: 922 24 621
Epost: lise@respond.no

Tom Ruben Holter

Salgssjef

Mobil: 922 24 620
Epost: tom-ruben@respond.no

Andreas Wennemo

Profilrådgiver

Mobil: 908 22 159
Epost: andreas@respond.no

Gørill Alleyne

Profilrådgiver

Direkte: 51 90 57 53
Mobil: 909 82 793
Epost: ga@respond.no

Lena Høyvik

Profilrådgiver

Direkte: 51 90 57 62
Mobil: 900 88 676
Epost: lena@respond.no

Rune Bertinussen

Kundekonsulent

Direkte: 51 90 57 60
Mobil: 47 93 70 40
Epost: rune@respond.no

Leif-Roddy Helmersen

Profilselger

Direkte: 51 90 57 66
Mobil: 905 90 016
Epost: leif-roddy@respond.no

Bernt Ove Kaasen

Profilrådgiver/Backoffice

Direkte: 51 90 57 69
Mobil: 934 55 667
Epost: bernt@respond.no

Ann-Kristin Krog

Backoffice

Direkte: 51 90 57 52
Mobil: 988 13 893
Epost: ann-kristin@respond.no

Geir Olsen

Økonomisjef

Direkte: 51 90 57 61
Epost: geir@respond.no